Ei ole tähtis kas soovid osta maamaja, linnakorterit või otsid hoopis sobivat üüripinda – Brokerly mahukas andmebaas ning tihe koostöö Eesti erinevate kinnisvaramaakleritega aitab Sul oma unistuste kodu kiiresti üles leida! Kindlasti on uut kodu otsides mõistlik hoida pilk peal suurematel kinnisvaraportaalidel, kuid kinnisvaramaaklerite poole pöördudes jõuavad Sinuni ka need pakkumised, mis portaalidesse veel jõudnud ei ole.

Kindlasti on uut kodu otsides mõistlik hoida pilk peal suurematel kinnisvaraportaalidel, kuid kinnisvaramaaklerite poole pöördudes jõuavad Sinuni ka need pakkumised, mis portaalidesse veel jõudnud ei ole.  

Tallinn apartment floorplan

Miks kasutada kinnisvara otsingul kinnisvaramaakleri teenust?

  • Säästad aega. Sinu eest tehakse ajamahukas eeltöö – sobiva objekti otsimine ja erinevate kuulutuste võrdlemine on kahtlemata huvitav tegevus, kuid sageli sööb see märkamatult ära väga suure osa vabast ajast. Maakleri kaudu jõuavad Sinuni ainult need pakkumised, mis Sinu nõudmistele vastavad.
  • Sinuni jõuab ka mitteavalik info. Uskumatult suur protsent tehingutest saab teoks ilma, et kuulutus kunagi portaali jõuakski! Tänu kinnisvaramaaklerite tihedale omavahelisele koostööle jõuavad Sinuni ka värskelt turule tulnud pakkumised, mida avalikkusele veel tutvustada ei ole jõutud.
  • Sa ei osta põrsast kotis. Meie jaoks on oluline, et ostja või üürija jääks oma uue koduga rahule, seetõttu toome kinnisvara tutvustades ausalt välja ka need aspektid, mis esmapilgul just kõige positiivsemana ei pruugi tunduda. Näiteks kui objekti seinad on kulunud ilmega, siis toome selle ka ausalt välja ning teie otsustada on, kas näete selles faktis tülikat remontimisvajadust või head võimalust uus kodu oma käe järgi kujundada.
  • Saad kindel olla, et tehing on juriidiliselt korrektne. Oleme väga hästi kursis valdkonda reguleerivate seadustega ning kaitseme kinnisvaratehingu mõlemat osapoolt ühtmoodi kiivalt.
  • Oleme Sinu jaoks alati olemas! Kui esialgsetesse soovid peaksid muutuma, siis andke meile sellest teada ning muudame koheselt ka oma otsingusuundi.

Kuidas me Sind aitame:

  • Kuulame tähelepanelikult ära sinu soovid ja nõuded
  • Otsime Sinu jaoks välja kriteeriumidele vastavad kinnisvaraobjektid
  • Korraldame kinnisvara külastuse
  • Vormistame juriidilised dokumendid ja aitame tehingu turvaliselt lõpuni viia.
  • Meie jaoks on oluline, et Sina leiaksid just täpselt sellise kodu, mis vastab Sinu ootustele, lootustele ja unistustele. Mida täpsemini kirjeldad seda, milline Sinu uus kodu olema peaks, seda tõenäolisem on, et just selline kodu ka kiiresti oma tee Sinuni leiab.

Miks meid usaldada ?

Brokerly meeskond on kinnisvaraäris tegutsenud üle 20 aasta ning on turu olukorra ja võimalustega väga hästi kursis. Meil on väga suur koostöövõrgustik, mis loob võimaluse kiirete lahenduste leidmiseks nii kinnisvara ostjale, kui ka müüjale. Ka üürituru eri osapooled leiavad üksteist meie kaudu kiiresti üles.

Mõned kommentaarid meie klientidelt:

“Owe-Martti efektiivne tegutsemine aitas mul juba järgmisel päeval pärast vaatamist kolida väga kenasse korterisse, kuna olin Ühendkuningriigist ümber kolimas oli mul väga kiire. Ta leidis viisi, kuidas tõhusalt suhelda üürileandjaga, kes oli puhkusel, peale minu sobivuse kinnitamist üürnikuks õnnestus meil mõne tunni jooksul sõlmida leping digitaalselt. Tundsin end Eestis väga teretulnuna saades osa tavapärasest palju kiiremast teenindusest. Aitäh Martti!”

Sasha

“Kolisime Saksamaalt Eestisse ja oleme õnnelikud, et kohtusime Georgi Zaneviga. Ta hoolitses meie eest algusest peale väga hästi. Ta vastas meie küsimustele ja on meile suureks abiks olnud. Kui peaksime varsti maja otsima, võtame Georgiga uuesti ühendust. Vaatasime just 2 korterit ja sõlmisime järgmisel päeval üürilepingu. Meilt kõigilt, pöidlad püsti. Väga tore vahendaja!”

Yvonne