You are currently viewing Millised eelised on kui kasutada maakleri esindusteenust kinnisvara ostmisel Eestis?
new high-rise in Tallinn

Millised eelised on kui kasutada maakleri esindusteenust kinnisvara ostmisel Eestis?

Millised on eelised kui kasutada ostu maakleri esindusteenust kinnisvara ostmisel Eestis?

 1. Ligipääs laiematele kinnisvarapakkumistele: Ostja maakler võib pakkuda juurdepääsu laiemale valikule kinnisvarale, mis vastab teie konkreetsetele kriteeriumidele, sealhulgas neile, mis ei pruugi olla avalikel kinnisvara veebisaitidel loetletud.

 2. Läbirääkimised: Ostja maakler võib teie nimel läbirääkimisi pidada, et saaksite ostetud kinnisvara eest parima võimaliku hinna. Samuti aitavad nad teid keerulises ja sageli stressirohkes läbirääkimiste protsessis müüja või tema agendiga.

  1. Emotsionaalne tasakaalukus: Kinnisvara ostmine võib olla väga emotsionaalne protsess ja teie pakkumiste korduva tagasilükkamise korral võib juhtuda, et teete rutakaid otsuseid. Ostjat nõustav kinnisvaravahendaja aitab teil näha objektiivset pilti ning hoiduda emotsionaalsete ja rutakate otsuste tegemisest.

  2. Ootuste objektiivne hindamine: läbirääkimised võivad olla ettearvamatud ja on oluline, et neil oleks tulemuse suhtes realistlikud ootused. Teid esindav kinnisvara maakler ostu korral, annab teile nõu, mis oleks õiglane pakkumine konkreetse kinnisvaraobjekti kohta ja milliseid järeleandmisi võiks müüja poolt veel küsida või oodata.

  3. Toe pakkumine: läbirääkimised võivad olla stressirohked ning maakleri palkamine, enda seljatagust valvama, pakub kindlustunnet ja tuge. Ostja maakler võib olla teie eestkõneleja, pakkudes juhiseid ja tuge kogu läbirääkimisprotsessi vältel.

  4. Läbirääkimisteoskus: Osaval maakleril on tehingute läbirääkimiste pidamise kogemus ja ta saab kasutada oma teadmisi parima võimaliku tulemuse saavutamiseks. Nad aitavad teil välja töötada läbirääkimiste strateegiat ja annavad nägemuse müüjat motiveerivatest teguritest.

 3. Eksperthinnang ja nõustamine: Kinnisvaramaakler annab teile asjatundlikku nõu kinnisvaraturu kohta, samuti teavet konkreetsete kinnistute ja linnaosade hindade kohta. Ostu kinnisvara maakler aitab teil läbi viia vara ülevaatust ja juriidiliste dokumentide kontrolli.

 4. Aja kokkuhoid: kinnisvara otsimine võib olla aeganõudev protsess. Ostja maakler aitab teil aega säästa, tehes ise uurimistööd ja otsides välja just teie kriteeriumitele vastava kinnisvara.

 5. Ostja maakler võib olla abiks kliendi juhendamisel laenutaotluste sisse andmisel kinnisvara ostmiseks. Siin on mõned viisid, kuidas ostja maakler saab aidata:

  1. Ostja informeerimine erinevate laenuvõimaluste osas: Ostja maakler saab ostjale anda väärtusliku informatsiooni erinevate laenupakkumiste kohta. Need aitavad ostjal mõista iga laenupakkumise plusse ja miinuseid ning otsustada, milline variant sobib tema finantsolukorraga kõige paremini.

  2. Ostja suunamine laenuandjate poole: ostja maakler saab anda ostjale soovitusi usaldusväärse laenupakkuja leidmisel, kes pakub konkurentsivõimelist intressi ja tingimusi. See võib säästa ostja aega ja vaeva laenuandja iseseisval otsimisel.

  3. Ostja abistamine taotlemisprotsessis: ostja maakler saab aidata ostjal laenutaotluse protsessi lõpule viia, pakkudes juhiseid nõutavate dokumentide kohta, aidates ostjal laenutingimustest aru saada ning vastates ostja võimalikele küsimustele.

Kokkuvõtteks, ostja maakler pakub väärtusliku tuge kogu läbirääkimiste protsessi vältel, aitab hallata emotsioone ning hoida teie ootusi realistlikuna, pakkudes samal ajal oskusliku läbirääkimiste teenust. Ostja maakleriga koostööd tehes saate end läbirääkimisprotsessis enesekindlamalt ja tugevamalt tunda. Üldiselt võib ostja maakleri kasutamine olla kinnisvara ostmisel väärtuslik investeering, eriti kui olete kinnisvaraturul uustulnuk või ostate kinnisvara uues piirkonnas.

Lisateabe ja viidete saamiseks võtke ühendust selle artikli autoriga Georgi Zanev

Parim maakler Tallinnas
Parim kinnisvaramaakler Tallinnas

Lisa kommentaar